Vzpostavitev nujne zobozdravstvene ambulante za Pomurje

SPOŠTOVANE PACIENTKE, PACIENTI!

Sporočamo vam, da se je nujna zobozdravstvena ambulanta za Pomurje  - vzpostavila v Zdravstvenem domu Murska Sobota  od 18.03. 2020 naprej. V zdravstvenem domu Ljutomer vam bomo tako  na razpolago glede zobozdravstvenih težav in napotitev , ter navodil v ZD Murska Sobota ( prej nas prosim kontaktirajte, preden greste tja, da vam damo napotke), na tel. št.  (02) 585 14 44 vsak delovnik od 7.30 in 19.00 uro, v petek od 7.30 – 14.30 ure.

Hkrati vam sporočamo, da s petkom – 20. 03. 2020 ukinjamo triažo v šotoru in jo bomo izvajali pri informatorju ob sprejemnem okencu, kjer dobite tudi vsa nadaljnja navodila. Šotor bo aktiviran samo v ponedeljek in četrtek, ko bomo v njem izvedli odvzeme krvi za antikoagulantno ambulanto.

VSE LJUDI NAPROŠAMO, DA OSTAJAJO DOMA, KAJTI S TEM LAHKO NAJVEČ NAREDIMO ZA PREPREČITEV, OZ. ZMANJŠANJE PRENOSA OKUŽBE S KORONA VIRUSOM.

ŽELIMO VAM ČIM VEČ ZDRAVJA
KOLEKTIV ZDRAVSTVENEGA DOMA LJUTOMER