Kmetija SEVER iz Cvena s svojimi dobrotami okrepčala zaposlene Zdravstvenega doma Ljutomer

V petek, 20.11. 2020 nas je zelo presenetila lepa gesta Kmetije SEVER IZ Cvena. V času malice so nam za vse zaposlene Zdravstvenega doma Ljutomer dostavili svoje dobrote in nas z njimi okrepčali. Vsi smo bili veseli njihovih dobrot, ki so nam dale novih moči in energije za opravljanje našega poslanstva; to  je vzdrževati in skrbeti za zdravstveno varstvo naših občank in občanov.

Predvsem sedaj - v času epidemije, je še posebej pomembno, da stopimo skupaj, se držimo vseh preventivnih ukrepov, ohranjamo svoje zdravje in zdravje naših bližnjih. Le tako nam skupaj lahko uspe premagati okužbo s korona virusom.

V imenu kolektiva Zdravstvenega doma Ljutomer –

HVALA KMETIJI SEVER IZ CVENA.