CEPILNI MARATON V SOBOTO 7.8.2021

Iz Zdravstvenega doma Ljutomer obveščajo, da bodo zaradi povečanega interesa občank in občanov za cepljenje proti covid - 19 brez naročanja in z možnostjo izbire vrste cepiva med Pfizerjem, Johnsonom in AstroZeneco izvedli "CEPILNI MARATON" V SOBOTO 7.8.2021.

Tako se lahko vsi, ki se še niste cepili in to želite storiti, oglasite  v Zdravstvenem domu Ljutomer med 08.00 in 13.00 uro, kjer opravite cepljenje.

Pomembno je samo, da ste zdravi in imate s seboj zdravstveno kartico, ali veljavno evropsko zdravstveno kartico in osebni dokument.

Še naprej pa ostaja že utečena termina za cepljenje proti covid - 12 nenaročenih oseb v Zdravstvenem domu Ljutomer, in sicer.

- vsak torek od 12.00 - 16.00 ure in

- vsak četrtek od 12.00 - 15.00 ure.

Vljudno vabljeni!

Kolektiv Zdravstvenega doma Ljutomer vam želi obilo zdravja in prijetno, ter brezskrbno poletje!