Cepljenje proti COVID-19 vsak torek in četrtek brez naročanja

Obveščamo vas, da zaradi povečanega povpraševanja po cepljenju naših občank in občanov organiziramo cepljenje proti covid – 19 odslej vsak teden ob torkih in tudi ob četrtkih. Na cepljenje lahko prihajate brez naročanja izbirate pa lahko med cepivi Pfizer, Johnson in AstraZeneca.

Cepljenje poteka v torek med 12.00 in 16.00 uro in ob četrtkih med 12.00  in 15.00 uro.

Pomembno je, da na cepljenje prihajate zdravi in imate s seboj zdravstveno kartico, ali veljavno evropsko zdravstveno kartico in osebni dokument.

V Zdravstvenem domu Ljutomer pa lahko pri informatorju dobite tudi brezplačno evropsko digitalno potrdilo.

Vljudno vabljeni!

Kolektiv Zdravstvenega doma Ljutomer vam želi obilo zdravja in prijetno, ter brezskrbno poletje